Sponzoring

10.12.2017 | Aktuality

Firma KVM Quarda s.r.o. se věnuje také sponzoringu. Nejvíce se angažuje ve sportu, a to zejména v bikrosu. Kdo neví, co je to bikros, tak zde je oficiální definice tohoto sportu:

Bikros – původní závodní BMX disciplína. Jezdí se na trati s uměle vytvořenými vlnami a klopenými zatáčkami, povrch je převážně z hlíny. Závody jsou hromadným pevným startem. O pořadí jezdců rozhoduje v jaké pořadí projedou cílem. Závody jsou pořádány pod UCI , nebo jejími regionálními zástupci. Od roku 2008 je bikros součástí olympijských disciplín. Na rozdíl od freestyle BMX disciplín má bikros pevná a komplexní pravidla. Kompletní výklad naleznete na stránkách Wikipedie.

Podporujeme spolu s dalšími sponzory bikrosový klub BMX Studénka. Vybraní jezdci klubu se v roce 2017 měli možnost zúčastnit závodů Evropského poháru, Bayern ligy a Mistrovstí Evropy. Dále pak Moravské ligy, Českomoravského poháru a Mistrovství České republiky. Jezdci BMX Studénka zajeli ve všech uvedených soutěžích spoustu finálových umístění a rozhodně se v evropské ani republikové konkurenci neztratili.

Reporty k jednotlivým závodů lze najít na facebookových stránkách klubu BMX Studénka.

BMX Studénka team

BMX Studénka team